Fit body and mind

Kvalitní strava a zdravý životni styl jsou pro nás velkou vášní. Zprostředkujeme vám nevšední zážitek z originálního jídla a doplňkových služeb, které pozitivně ovlivní vaše zdraví, kondici a celkovou spokojenost.

Sestavili jsme unikátní koncept SMART food.

Seasonal


Dbáme na čerstvost a kvalitu všech používaných ingrediencí. Upřednostňujeme sezónní plodiny. Využíváme pouze osvědčené dodavatele, pokud možno české farmáře.

Modern


Koncept Deli Life nabízí novou moderní formu stravování, která se odráží v inovativním sortimentu jídel, unikátní distribuci, komunikaci i v doplňkových službách.

Appetizing


Klademe velký důraz na chuť všech pokrmů. Používáme kvalitní suroviny, ze kterých inovativními kombinacemi a šetrnou přípravou podle speciálně vyvinutých receptů vytvoříme kulinářskou specialitu. Naši nabídku neustále obměňujeme a doplňujeme, abychom měli věrné zákazníky, kteří si mají každý den z čeho vybírat.

Racional


Jsme výživové poradkyně a pečlivě jsme propracovaly systém menu tak, aby bylo pestré, obsahovalo vyvážený poměr živin, vysoký obsah vitamínů a vlákniny. Jeho pravidelná konzumace tak zaručí pozitivní dopad na zdraví a kondici klientů.

Timely


Uvědomujeme si časové vytížení klientů a reagujeme na jejich potřeby tak, aby měli pomocí Deli Life zajištěné kvalitní občerstvení kdykoliv během dne, doslova za pár minut.